INTERBEAUTY Bratislava

Dovolte nám, se podělit o své nové zážitky z veletrhu ze sousední Bratislavy.

Naše společnost se zúčastnila kosmetického veletrhu INTERBEAUTY v Bratislavě ve dnech 3.2.12 a 4.2.12. Měli jsme krásný a upravený stánek. Tady se na něj můžete podívat a doufám, že budete mít z nás radost.

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Potkali jsme v Bratislavě hodně našich obchodních partnerů. Setkání bylo příjemné a, jak jinak, oboustranně výhodné. Veletrh byl sice malý, ale velmi zajímavý. Hlavně společenský program, ve kterém jsme se tentokrát zúčastnili jako diváci. Tady je fotka s účastníky, které se nám moc líbili.

                                                                         3 

V sousední hale probíhal Svatební veletrh, kde jsme načerpali trochu inspirace a našli jsme si nové obchodní příležitosti. Naši návštěvu veletrhu Interbeauty v Bratislavě dokázalo trochu znepříjemnit počasí. Právě v té dny byla skutečná zima. Zažili jsme +17C ve veletržní hale a studený vítr z Dunaje (protože veletržní areál je umístěn na břehu řeky), proto na poslední fotce v poslední den veletrhu, kde na pozadí máme svatební turistický vůz, jsme již oblečeni.  

                                              4

Teď se již budeme těšit na vaši návštěvu našeho stánku na veletrhu Interbeauty v pražských Holešovicích ve dnech 30.3.12 a 31.3.12. Tam mimo výstavní expozici, kde budete moci se slevou nakoupit vaše oblíbené přípravky, budeme pořádat soutěž v prodlužování řas.  Budeme rádi, pokud najdete chvilku a přijdete se na nás podívat.

web KubioStudio