Nová distribuční firma

Vážení kolegové,

                dovolujeme si Vás informovat, že naše společnost přibrala do distribuce výrobky nové německé značky zboží pro profesionály BAEHR.

baehrbaehr

Pokud nás znáte léta, už víte, že naše společnost si velmi váží toho dobrého jména, které si vydobyla na našem trhu. Vystupujeme jako střední seriózní a solidní firma, která distribuuje kvalitní zboží pouze a výhradně pro profesionály za našeho oboru. Proto v čase, kdy vznikla potřeba rozšířit spektrum distribuce o výrobky pro profesionální veřejnost z oboru pedikúry, jsme podnikli velký průzkum tykající se kosmetiky a vybavení provozoven. Vyzkoušeli jsme spousty profesionálních kosmetických a léčivých výrobků, otestovali jsme hodně přístrojů a vybrali jsme z našeho hlediska nejsolidnější a nejserioznější firmu, která svou filozofii, sortimentem a přístupem k zákazníkům nejvíce odpovídala našim požadavkům. Byla to německá firma BAEHR.

 

                Proto že vám prostřednictvím svých služeb chceme nabídnout pouze to nejlepší, tady uvádíme pouze několik důležitých důvodů, díky nimž jsme se rozhodli pro distribuci a které vyznačují povahu firmy a činí jí jednou z vedoucích v oboru.

  1. Seriózní odborný výzkum veškerých složek přípravků založený na mnohaletých zkušenostech
  2. Nejen kosmetická, ale terapeutická hodnota vybraných výrobků
  3. Široký spektrum přípravků pro ošetření téměř KAŽDÉHO problému
  4. Rychlá vstřebatelnost, opravdová účinnost, seriozní kvalitní pohodlné kabinetní balení, vysoký stupeň ochrany    
  5. Výrobce nejen účinných kosmetických prostředků, ale medicinálních přístrojů, kvalitního německého vybavení, které opravdu vydrží přes kteroukoliv vysokou zátěž a nástrojů pro profesionály

Podrobněji o značce PEDIBAEHR můžete přečíst na http://academycreative.cz/o-pedibaehr 

 

To vše odpovídalo a souznělo s filosofií a záměry naše společnosti:

  1. Vše pro profesionály pod jednou střechou
  2. Kvalita na prvním místě
  3. Zkušenostmi profesionálů ke zdraví    

 

A tak na jaře 2011 naše společnost uzavřela s firmou BAEHR smlouvu o exkluzivním zastoupení této značky na našem trhu. Věříme, že kvalita a škála výrobků této značky vás zaujme a budete s ní naprosto spokojeni.

 

Pro případy jakýchkoliv dotazů jsme vždy vám k dispozici na info@academycreative.cz nebo na info@estheticline.cz

 

Budeme vám velmi vděčni za kterékoliv příspěvky.

 

S potěšením na další spolupráci,

tým Esthetic Line s.r.o. 

web KubioStudio