Prezentace: chemický peeling (Kyselina glykolová)

Chemické peelingy

 

Peeling je dermatologickým ošetřením, které se zakládá na vlastnostech pokožky regenerovat vlastními síly superficiální vrstvy, které byly peelingem narušeny (s větší či menši intenzitou).

 

Systém chemických peelingů, z nichž každý je speciálně zaměřěn na léčbu určitých nedostatků a vad pokožky, jakož jsou: fotostárnutí pokožky, povadlná kůže a vrásky, pigmentace, mastna pokožka, akne a stopy po akné a jizvách, se liší složením, indikacemi, kontroindikacemi a protokoly ošetření.

 

Chemický peeling se provádí v lékařských, kosmetických a zdravotníckých zařízeních odborníky.

 

Různé chemické substance jsou aplikovany na pokožku za účelem exfoliace menšího či většího počtu superficiálních vrstev. Napomáhá to syntéze kolagenových a elastinových vláken, které hystologicky podporují klinické ozdravení pokožky.

 

Dermatologické klinické peelingy zanechávají pokožku jemnou a hladkou, viditelně redukují nedostatky a hlavně úžasně ozdravují pokožku, navrací ji barvu a kondici.

 

KURZ CHEMICKÝCH PEELINGŮ

Pro odbornou veřejnost provádíme školení na ošetření pacientů chemickým peelingem.

Cílem kurzu je seznamit  absolventa s ošetřením a produkty potřebnými pro provoyování služby. 

Obsahem kurzu je také seznámení se s multisložkovými a monosložkovými peelingy, vlastnostmi různých kyselin, jejich působením na lidskou pokožku, kontrolovatelností a předvidatelností ošetření. 

Kurz obsahuje teoretickou a praktickou část.

V praktické časti absolventi mohou vyzkoušet ošetření na sebe nebo vlastních modlkách. Na kurzu budou jinak zajištěno několik modelů pro praktickou ukázku.

Přihlásit se k absolvování kurzu je možné na emailu: info@wd-univer.cz nebo na telefonu: +420 266 312 778 nebo zakoupit si kurz přes náš eshop a budeme Vás neprodleně kontaktovat.  

Teoretický obsah kurzu:

1. Úvod do funkce a úlohy ošetření chemickým peelingem 

2. Typy a druhy chemického peelingu 

3. Typy kyselin 

4. Účinky působení různých kyselin 

5. Kontraindikace a indikace

6. Péče před a po ošetření

7. Případné komplikace  

Praktická část: ukázky na modelech 

 

web KubioStudio