Invazivní - Simildiet

Mezoterapie Simildiet se vyznačuje svou přírozenou dlouhodobou účinností.

Roztoky pro mezoterapii jsou velmi dobře snašeny klienti a aplikace je méně bolestivá, než u jiných preparátu. Je to dáno konzistencí produktů díky tomu, že laboratoř Simildiet se po řadu let specializovala (a do dnešní doby je vedoucí španělskou laboratoří na homeopatické léky) na výrobu homeopatických léků a způsoby ředění produktů jsou uzpůsobeny tomu, aby aktivní látky byly přijímány organismem co nejpřírozenější a výsledek aplikace by byl co nejdlouhodobější.

U některých produktů jsou dodnes zachovány homeopatické způsoby ředění složek, což pro nás, kteří tyto produkty aplikují, to obnáší lepší snášenlivost, vysokou adaptaci látek, nižší bolestivost, menší riziko komplikací (modřiny a alergie) a dlouhodobější přírozené efekty.

Pokud již mezoterapii Simildiet aplikujete a potřebujete vědět podrobnější informaci ohledně složení nebo působení látek nebo protokolů ošetření, kontaktujte nás prosím pomoci kontaktního formulaře.

Pokud mezoterapii Simildiet ještě neznáte, můžete se o účinnosti přesvědčit zakoupením zkušebních sad za výhodnější cenu nebo poslat nám dotaz ohledně protokolů ošetření různých estetických problémů pomoci kontaktního formulaře.  

položek: 10

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
 • Face Antiaging Krém, 50 ml

  Face Antiaging Krém, 50 ml

  Krém používaný po mezoterapii, IPL atd.


  Profesionální kosmetický krém s obsahem kyseliny hyaluronové, spiruliny a kyseliny mléčné. Na rozdíl od krémů které se dají snadno zakoupit v drogerii nebo kosmetickém obchodě opravdu viditelně redukuje vrásky, zvláčňuje a regeneruje pokožku. Přidává pleti přirozenou barvu. Má velice jemnou, nemastnou konzistencí a rychle se vstřebává pokožkou. Je naprosto nepostradatelný po mezoterapuetickém a radiofrekvenčním ošetření.
 • Face Antiaging Basic Simildiet

  Face Antiaging Basic Simildiet

  Omlazovaní unavené a starnoucí pokožky.

 • Xtra Face Lift

  Xtra Face Lift

  Vyhlazení mimických vrásek, zlepšení tonusu pokožky.

 • Xtra Face Antiaging Simildiet

  Xtra Face Antiaging Simildiet

  Působí prostřednictvím zvýšení buněčné proliferace a syntézy ECM (extracelulární matrix), odstraňuje náznaky stárnutí pokožky a navrací obličeji pružnost, hladkost a vitalitu. Stimuluje fibrilární produkci (kolagen, elastin) a buněčnou regeneraci.

položek: 10

na stránku

Tabulka  Seznam 

Nastavit sestupně
web KubioStudio