Pravé norkové řasy

Velmi jemné 100% přírodní řasy ze srsti norka jsou výjimečným materiálem. Vynikající lehkost a dokonala imitace lidských přírodních řas. Přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Veškeré norkové řasy jsou sterilní a nevyvolávají alergie ani žádné reakce. Řasy jsou získávány z živých zvířat ručním vyčesáváním srsti, která je poté dále zpracovávána. Norková srst je tak lehoučká, že můžeme aplikovat 1-3 řasy na jednu přírodní řasu k docílení velkého objemu. Tato pokročilá technologie je v soužití s přírodou.

Tyto řasy podstatně jemnější a lehčí, stejně jako lidské řasy, jsou tedy jejich dokonalou kopií. Každá norková řasa je trochu jiná, některé jsou lehce tenčí, jiné silnější, mají jiný povrch, stejně jako je tomu u lidských řas. Jejich přirozená síla se pohybuje mezi 0,1 – 0,15 mm. Syntetické řasy jsou naopak všechny naprosto stejné – délkou, sílou i zakřivením.
Vzhledem k přírodní povaze materiálu a na rozdíl od syntetických je u možné norkových řas korigovat zakřivení, samy si tak můžete vytvořit libovolné natočení.

Chcete se li dozvědět více o aplikace norkových řas, přihlaste se na Nadstavbový kurz prodlužování spodních řas a zahušťování obočí.

Přihlášku naleznete zde 

 

web KubioStudio