O Academy Creative Lashes

Vytvoření značky Academy Creative Lashes trvalo téměř rok. Byly otestovány produkty více než 100 společností. Společnost Esthetic Line se zúčastnila soutěže a výzkumu ohledně kvalitních výrobků pro prodlužování řas pro profesionály. Ve výrobním procesu byly použity zkušenosti a investice společnosti. Výrobce přihlédl ke všem přáním profesionálů společnosti a požadavkům, která vznesla společnost (ministerstva zdravotnictví ČR, dermatologů, očních lékařů a mnohých Lash stylistek). Výsledek je ohromující. Třešničkami na dortu od společnosti Academy Creative Lashes jsou lepidla a řasy, které jsou významnou výjimkou mezi ostatními.

Zvláštní pozornost věnujeme lepidlu používanému při prodlužovaní řas metodou „řasa na řasu“, protože mimo jiné na něm záleží kvalita provedené práce, odolnost řas a hlavně bezpečnost pro zákazníka. Lepidla společnosti Academy Creative Lashes vyhovují všem požadavkům. V nabídce jsou tří druhy lepidel:

 1. pro profesionály „Super Ultra Plus“ 3 ml
 • rychleschnoucí 3 – 4 vteřiny výparové
 • doba nošení 5 – 6 týdnů
 • elastické: žádné nečistoty v místě spoje 
 1. pro profesionály „Super Ultra Plus“ 10 ml
 • rychleschnoucí 3 – 4 vteřiny výparové
 • doba nošení 5 – 6 týdnů
 • elastické: žádné nečistoty v místě spoje 
 1. pro citlivé oči „Sensitive Glue“
 • málo výparové lepidlo, doba uschnutí je 7 – 9 vteřin
 • doba nošení 2 týdně  
 • pro citlivé a alergické oči

 

Řasy Academy Creative Lashes mají také svoje odlišnosti.

„Norkové“ řasy Academy Creative Lashes jsou řasami nové generace. Lehké, měkké, lesklé, elastické, mají stejnorodou strukturu a hlubokou, stálou barvu. Jsou podobné přírodnímu kožichu norku. Výborně se spojují s lepidly a jinými výrobky Academy Creative Lashes. Velká nabídka řas – různé délky, tloušťky (síla), oblouky, řasy s třpytkami, křišťály Swarovski a kamínky, dvou a tří odstínové barevné řasy, barevné řasy v různých odstínech. Všechny řasy jsou na páskách, což umožňuje ušetřit čas, a mají stejnou délku, tloušťku a oblouk. Bylo zkušebně dokázáno, že jsou tyto řasy ideální pro zákazníka – nevyvolávají pocit těžkosti, neztrácejí barvu, lesk a tvar, jsou odolné vůči termickým vlivům.

 

Kolagenové samolepicí polštářky pod očí Eye Patch jsou také jednou ze základních pomůcek při proceduře prodlužování řas. Jsou určeny k oddělení horních a dolních řas. Doporučujeme používat při práci jenom tyto polštářky, protože nezpůsobují podráždění očí, chrání před poškozením oblast dolního víčka, pohodlně se používají a díky svému složení zpříjemňují provedení této procedury. Rostlinný kolagen, řada vitamínů a extrakt ze zeleného čaje jsou v průběhu ošetření vpravovány do pleti.

 

Academy Creative Lashes nabízí celou řadu produktů pro Vaši ničím neomezenou profesionální tvorbu.

 

Academy Creative Lashes partner opravdových mistrů: doporučeno profesionály.

 

Autor: z archivních materiálů Esthetic Line s.r.o. 

web KubioStudio