O nás

Distribuční společnost Esthetic Line působí na našem trhu již od roku 2000. Nejdříve jako sdružení fyzických osob, dále od roku 2009 jako společnost s ručením omezeným. Společnost byla založena v roce 2009 za účelem distribuce výrobků pro profesionály z oboru estetické dermatologie, zdravotnictví a kosmetiky.

Hlavním posláním společnosti je prostřednictvím dovozu kvalitních výrobků od osvědčených dodavatelů přiblížit a učinit dostupnější špičkovou péči o zdraví a mladistivý vzhled co nejširšímu okruhu lidí. Chceme vlastním příkladem a širokou škálou kvalitních výrobků ukázat, že péče o zdraví, prevence onemocnění a péče o svůj vzhled je stejně důležitá jako ostatní lidské aktivity. Prevence a péče spadají do oblasti osobní hygieny, jejiž dodržování se nakonec jeví více prospěšné, než výdaje na léčbu chronických onemocnění.  

Společnost Esthetic Line se v první řadě zabývá dovozem výrobků, které se využívají v estetické medicíně: přípravků pro vyplňování vrásek na bázi kyseliny hyaluronové; přípravků pro mezoterapii – na omlazení, ošetření vrásek, celulitidy, nadváhy, bolavých kloubů;  chemických peelingů, mezorollerů a mezoinjektorů, jehel; profesionálních kosmoceutik ze Španělska, Švýcarska, Francii a Německa.

V tomto roce společnost Esthetic Line přibrala do výhradní distribuce profesionální kosmetiku pro pedikúru, kosmetiku a manikúru od německé značky BAEHR a výrobky pro prodlužování řas od korejské značky Academy Creative Lashes.

Ve druhé řadě díky vašim podnětům byla distribuce společnosti doplněna o jednorázové potřeby, nábytek a vybavení provozoven.    

V současné době naše firma je výhradním oficiálním zástupcem těchto společností a obchodních značek:

- EXFOLDERM (Francie): chemické peelingy Exfolderm na bázi kyseliny glykolové;

- SIMILDIET (Španělsko): komplexní přípravky Face Antiaging Simildiet pro mezoterapii a doplňky stravy;

- COSMOSCIENCE (Švýcarsko): výplňové preparáty Dermyal na bázi kyseliny hyaluronové;

- BAEHR (Německo): kosmetika PEDIBAEHR a BAEHR Beauty Concept a vybavení provozoven;

- MESORAME (Itálie): jehly, injektory a automatické injektory pro mezoterapii;

- ACADEMY CREATIVE LASHES (Korea): řasy, lepidla a výrobky pro prodlužování řas.  

Výrobky jsou distribuovány:

-       Prostřednictvím přímého prodeje

-       Díky spolupráci s odborníky v oboru estetické medicíny

-       Prostřednictvím rozsáhlé sítě obchodních zástupců po celé České a Slovenské republice.

Mimo jiné v posledním roce své činnosti se společnost usiluje o zavedení standadů kvality špičkových služeb klientu, včetně rychlého poradenství a dostupnosti komunikace. Usilujeme se o získání značky kvality "Společnost špičkové komunikace se zakazníkem".  

Společnost Esthetic Line pravidelně pořádá workshopy a vzdělávací akce, mimo vlastní školitelky s dlouholetou praxí, jsou na seminářích přítomni odborníky z vědeckých řad z celého světa. Za účelem zkvalitnění vzdělavácích akcí společnosti firma přestěhovala do větších prostorů s prodejnou, kde provedla celkovou rekonstrukci a získala veškerá povolení.

Věříme, že budete spokojeni s našimi výrobky a službami a těšíme se na úspěšnou spolupráci.

Vaš Esthetic Line

 

 

web KubioStudio