O značce "PEDIBAEHR"

Koncern BAEHR je již 60 let předním světovým výrobcem profesionální kosmetiky a moderního vybavení profesionálních provozoven.

Kosmetické profesionální výrobky jsou prezentovány profesionální řadou přípravků v kabinetních pohodlných a úsporných baleních a maloobchodní řadou v menších spotřebních baleních k prodeji zákazníkům.

Široký spektrum přípravků Pedibaehr umožňuje komplexní přístup ke každému zákazníku a řešení různých problémů chodidel.

Obrovský výběr koupelí Pedibaehr s extrakty rostlinného původu má nejen místní, ale celkově léčivé účinky, a může být úspěšně používán v hydromasážních vanách nebo v koupelích s minerální vodou pro různé druhy pedikúry, včetně SPA a WELNESS.

Bohatý sortiment speciálních profesionálních prostředků Pedibaehr pro odbornou praxi zahrnuje roztoky, kapky a masti na ošetření téměř kterýkoliv problému. Speciální řada profesionálních výrobků Pedibaehr zahrnuje přípravky používané před a po ošetření, na změkčení keratóz a zrohovatělé pokožky, k prevenci plísní a bradavic, k ošetření a prevenci zarostlých a poškozených nehtů a další nezbytné k pedikérské praxi přípravky.

Řada Pedibaehr je hypoalergenní díky využití nejnovějších technologií v produkci aktivních prvků. Krémy, pěny, masti, balzámy a roztoky Pedibaehr patří podle složení ke kosmetickým přípravkům, ale mají také léčivé účinky, díky obsahu složek rostlinného původu, které mají dlouhou a úspěšnou tradici v kosmetice.

Ve složení přípravků jsou zastoupeny unikátní osvědčené ingredience:

-  Extrakt protěže alpské

-  Makadamový olej

-  Olej karité

-  Extrakty echinacey, arniky, papriky, farnesolu, ginkgo biloba atd., 

které dodávají kosmetickým přípravkům nové, vylepšené (hydratační, výživné a ochranné) vlastnosti.

 

Lehké struktura přípravků vyhovuje klientům díky vysoké pronikavé schopnosti. Přípravky se rychle vstřebávají a nezanechávají na kůži mastný film. Nohy po ošetření přípravky v obuvi nekloužou a některé krémy si klienti kupují právě z tohoto důvodu pro nošení obuvi na vysokém podpatku.

 

Pro profesionály v oboru vysoká pronikavá schopnost přípravků je velice důležitá z důvodu, že díky nimž aktivní složky přípravku pronikají do celé hloubky kůže a působí dlouhodobě (24 hodin) díky nízkomolekulární stavbě komponentů. Umožňuje to vylepšovat stav pokožky od aplikace k aplikaci, což zvyšuje kvalitu péče o klienta. Lehká a jemná struktura navíc umožňuje úspornější využití kosmetických přípravků a to vede ke snížení ceny ošetření.

 

Všechny kosmetické výrobky Pedibaehr mají příjemnou jemnou vůni, která se líbí klientům.

Kosmetické přípravky Pedibaehr se prodávají výhradně v kosmetických salónech a mají veškeré příslušné certifikáty a hygienické posudky dle zákonu.

 

Výrobky Pedibaehr jsou sdruženy do několika řad:

-          Péče o suchou a citlivou pokožku

-          Péče o diabetické nohy a ochranná řada

-          Péče o unavené, těžké nohy

-          Péče o nohy se zvýšeným pocením

-          Speciální odborná kabinetní řada (protiplísňové prostředky, zarůstající nehty, hyperkeratóza, masážní emulze a peelingy)

-          Welness a SPA 

web KubioStudio