O značce Simildiet

Společnost SIMILDIET byla založena v roce 1993 jako odpověď na stále narůstající poptávku, vytvořenou osobami pracujícími v estetické dermatologii a zdravotnictví po přírodních produktech s prokázanou terapeutickou hodnotou, které by neměly vedlejší účinky nebo kontraindikace.

Všechny tyto produkty jsou užívány doktorem Charlosem Aznarem (manažerem společnosti), který se podílel na výzkumu a klinických zkouškách přípravků, na jeho klinice estetické medicíny. Zkušenost je taková, že tyto produkty jsou spolu s ošetřením Dr. Aznarem opravdu úspěšné.

Laboratoř používá nejmodernější technologie extrakce aktivních složek rostlin za studena a naprosto spolehlivé metody kontroly (HPLC, Spektrofotometrie). Toto nám umožňuje ověřovat molekulární strukturu každé rostliny a zaručovat správné dávkování a standardizaci každé vyrobené šarže.

Od roku 1996 získala laboratoř evropskou standardizaci pro sterilní balení ampulí a v roce 1998 evropskou certifikaci a osvědčení kvality svých sterilně balených preparátů.

Od roku 2000 provozuje laboratoř Simildiet výzkumní oddělení, kde se ověřují a testují nové receptury a probíhá příprava k následné certifikaci. Sterilita a kvalita se ověřují Ministerstvem zdravotnictví Španělska. Preparáty laboratoře Simildiet mimo jiné byly otestovány v klinických studiích na skupině dobrovolníků, testování ukázalo nadprůměrné výsledky a bylo velmi úspěšné. V rámci výzkumného programu přípravky laboratoře Simildiet byly užívány sportovní reprezentaci Španělska ve sportovní gymnastice a juniorským gymnastickým oddílem. Závodní lékaře zaznamenaly pozitivní výsledky, absenci vedlejších účinků a nebylo zaznamenáno působení přípravků při dopingovém testu. Závěry výzkumu podstatně ovlivnily úspěch výrobků a některé preparáty získaly známku důvěry sportovní reprezentace. V témže roce získala laboratoř povolení k vývozu svých přípravků do ostatních zemí.

V roce 2013 Simildiet představil novinku – chemické peelingy.

Peeling mandélico – zpevňující

Peeling azelaico – mastná aknózní pleť

Peeling  glicolicco - anti-aging a depigmentace

Peeling ferúlico - hydratace a fotostártnutí

Preparáty laboratoře Simildiet se rozděluje do několika produkčních řad:

-          Omlazující Antiaging Simildiet řada: Face Antiaging, Face Lift, DNA3

-          Anticelulitidová řada: Lipotrofin

-          Řada na hubnutí: Metabolites

-          Zpevňující řada: Musclebig

-          Regenerační řada: Condrotrofin a Silicio

-    Chemické peelingy

V České republice má laboratoř zastoupení společností Esthetic Line s.r.o.. Společnost dováží vše řady přípravků, vlastní certifikaci a osvědčení od Státního zdravotního ústavu a Ministerstva zdravotnictví České republiky a poskytuje poradenství ve všech záležitostech ohledně výrobků laboratoře Simildiet.

web KubioStudio