Řasy

Lepidla … Adheziva… V čem je úspěch?…

Opravdová Lashstylistka, která se věnuje své praxi s chutí a baví jí to, vždy věnuje zvýšenou pozornost výběru lepidla. Vzhledem ke svým zkušenostem bych se s Vámi, odbornou veřejností, podělila o své znalosti a zkušenosti, které se týkají lepidla pro prodlužování řas.

Proč je tak důležité si vybrat dobré lepidlo? Co obnáší práce s nekvalitním lepidlem?

Rozebereme tu několik podstatných vlastností, které mají vliv na konečný výsledek práce Lashstylistky:

  1. Doba schnutí lepidla. Na čas, který je zapotřebí pro uschnutí lepidla, má vliv viskozita a výparnost lepidla. Čím menší je viskozita (čím tekutější je lepidlo), tím je snadnější výparnost a tím je čas uschnutí lepidla kratší. Pro Lashstylistku to vždy obnáší zkrácení doby aplikace a tím pádem možnost poskytování služby většímu počtu klientek.  
  2. Dalším důležitým ukazatelem je i přes průměrnou tekutost lepidla jeho vlastnost držet tzv. tvar kapky. Podle toho jak se chová lepidlo na podložce (kameni, skle atd.) můžeme zjistit jak se bude chovat na řase, kterou do něj ponoříme: zda-li kapka zůstane v místě, kde je potřebujeme mít, nebo se sklouzne a následně vytvoří „žmoulek“ nebo „hrudku“ po stranách řasy.
  3. Pak podstatným ukazatelem je doba nošení řasy, tj. doba, po kterou lepidlo schopno udržet své lepicí vlastnosti: optimální by bylo po celou dobu životnosti vlastní řasy, ale většinou drží lepidlo po dobu 5-7 týdnů. To ověříme vždy vlastní zkušeností.
  4. Lepidlo by po uschnutí mělo být lesklé. Pokud tak není, je v něm vetší podíl pryskyřice, což obnáší nebezpečí slepování se mezi sebou vedlejších řas.
  5. Vždy je na místě se zeptat výrobce / dovozce na certifikaci lepidla. Od Lashstylistky za prvé to vyžadují místní hygienické předpisy a za druhé, vždy je lepší předejít problému, než ho zdlouhavě řešit. U nás by to měl být posudek SZU o nezávadnosti lepidla a schválení od Ministerstva zdravotnictví (distributor by byl schopen Vám sdělit číslo rozhodnutí).      

Co se týká dalších vlastností lepidel, uvedla bych zde balení. Úsporné 3 ml balení rozhodně ocení Lashstylistky, jejichž klientela zatím není moc široká. Menší objem stojí méně a je ho možné používat až do vypršení doby použití: takže zbavíte sebe i svou klientku nebezpečí při použití prošlého lepidla.

 

Řasy pro prodlužování

 

Řasy Academy Creative Lashes mají svoje přednosti.

  1. „Norkové“ řasy Academy Creative Lashes jsou řasami nové generace. Lehké, měkké, lesklé, elastické, mají stejnorodou strukturu a hlubokou, stálou barvu. Jsou podobné přírodnímu norkovému vlásku. „Norkové“ řasy výborně obohacují širokou škálu výrobků Academy Creative Lashes a perfektně se kombinují s lepidly Academy Creative Lashes. „Norkové“ řasy mají obrovský spektrum délek jednotlivých a mixovaných, tloušťek (síly), oblouků provedení. Všechny řasy jsou na páskách, což výrazně zkrátí čas aplikace, a vyznačují se velmi precizním dodržováním délky, tloušťku (síly) a oblouku v pásce. Navíc díky posledním zkouškám a technologickému vývoji mohou Vám nabídnout řasy Academy Creative Lashes „norkové“ řasy tří délek kombinované v jedné pásce, což ušetří čas a peníze.   
  2. „Norkové speciální“ řasy Academy Creative Lashes doplňují i bez toho bohatý sortiment „norkových“ řas Academy Creative Lashes. Jsou dostupné v provedeních W-řasy, Y-řasy, V-řasy, Varbi-řasy a Rapid. Tyto „norkové speciální“ řasy se používají ke tvorbě kreativních a foto designů.
  3. Barevné řasy Academy Creative Lashes se mimo svou jemnou a lesklou strukturu vyznačují velkým výběrem barev. Barevné řasy jsou dostupné v mixovaných délkách a barvách a také v jednotlivých barvách, kde je jedná barva v jednom balení. Barevné řasy Academy Creative Lashes ve své barevné škále mají zastoupení i speciálních řas ve tvaru Y-řasy a W-řasy. Pak škála barevných řas Academy Creative Lashes byla obohacena o dvou-odstínové řasy, které mají zajímavý barevný nádech.   
  4. Ozdobné řasy Academy Creative Lashes nabídnou nekonečné pole pro tvorbu již zkušeným Lash stylistkám a Lash designérkám. Mimo již okoukané Glitrové řasy jsou dostupny Academy Creative řasy s křišťály Swarovski a s plnými kamínky „Beads“ .     

 

Vývojově zkušebním postupem a vyzkoušením mnohých obchodních značek vyrábějících řasy bylo prokázáno, že řasy Academy Creative Lashes jsou ideální pro klientku: nezatěžují klientčiny řasy ani nezpůsobují pocit únavy a těžkosti, neztrácejí barvu, lesk a tvar, jsou odolné vůči termickým vlivům.

 

Academy Creative Lashes nabízí celou řadu produktů pro Vaši ničím neomezenou profesionální tvorbu.

Academy Creative Lashes partner opravdových mistrů: doporučeno profesionály. 

web KubioStudio