Kurz: prodlužování řas

Academy Creative – středisko pro školení Lash stylistů Vás zve do světa krásy.

Profesionální kolektiv s mnoholetými zkušenostmi Vám pomůže získat prestižní povolání Lash Stylist.

Čeká Vás velké množství různých kurzů, seminářů a workshopů. Přednášející našeho výukového centra Academy Creative vyučují podle exkluzivních autorských programů. Po dokončení školení obdržíte certifikát o dokončení kurzu a personální dárek pro Vaši profesionální činnost. Pro Vaše pohodlí jsou vždy k dispozici všechny materiály potřebné k prodlužování řas, dekorování a trvalé na řasy. Také vždy poskytujeme informační podporu všem našim studentům i po absolování školení.

Podrobnosti o nás

Vzdělávací středisko Academy Creative bylo založeno a úspěšně působí v Praze od roku 2009. Cílem při vytváření výukového centra Academy Creative bylo změnit představu a přístup ke školení Lash stylistů, ukázat odborné veřejnosti, že vedle profese kosmetička a pedikérka se objevilo nové povolání Lash Stylist. Nabízíme kvalitní vzdělávací produkty na území České Republiky i v zahraničí. Výukové programy Academy Creative jsou chráněny autorskými právy.

Školitelky

Školitelky výukového centra Academy Creative jsou praktikující odborníci. Praxe a neustálé zvyšování kvalifikace jsou podmínkou pro přednášení v našem centru. Jsme toho názoru, že jen praktikující odborník dokáže podat přesné informace svým studentům a předat jim své zkušenosti.

Naši přednášející jsou připraveni naučit Vás všechny základní praktické znalosti a podělit se s Vámi o všechna výrobní tajemství profese Lash stylisty. Navíc Vám pomohou učinit správné rozhodnutí při volbě materiálů pro Vaši profesionální činnost, což je také velmi důležité při praxi.

Výukové programy

Vzdělávací programy Academy Creative zahrnují různé aspekty činnosti Lash stylisty. Velký důraz je kladen na teoretické znalosti, které posléze pomohou zformovat potřebné praktické návyky. V kurzu jsou podávány nejen informace bezprostředně se týkající činnosti, ale i související informace, například právní úkony, základy anatomie a fyziologie, podle kterých budete později postupovat, otázky hygieny při vykonávání činnosti, komunikace se zákazníky, poskytnutí informací a informační podpory, rady začínajícím stylistkám a mnoho jiných užitečných informací.

Nabídka kurzů

Nabízíme základní kurz pro začátečníky:

Jednodenní základní kurz prodlužování norkových řas

 

Po dokončení kurzu obdržíte

- Příslušný certifikat

- Příručku, která Vám bude sloužit jako věrný pomocník při Vaši profesionální činnosti

- Personální dárek od společnosti užitečný ve Vaši následné samostatné praxi

- Informační marketingovou podporu

 

Nadstavbové kurzy pro zvýšení kvalifikaci pro již praktikující Lash Stylisty

1. Prodloužení spodních řas a zahušťování obočí

2. Přeškolení na značku ACL

3. Workshop dekorování řas hotovými výrobky

 

Po dokončení semináře obdržíte:

-Příslušný certifikat

- Personální dárek od společnosti pro Vaši profesionální činnost

- Informační marketingovou podporu

 

Aktuální informace o kurzech, seminářích, workshopech a termínech najdete v sekci "Kurzy" nebo na e-mailu info@academycreative.cz nebo na telefonu: +420 774 707 955.

web KubioStudio